Kurumsal Bilgiler

Biz KimizNeler Yapıyoruz

Firmamız, 2020 yılında İzmir'de kurulmuş ve turizm sektörüne odaklanmış yazılımlar üretmeyi amaçlamaktadır. İlk olarak oteller, seyahat acenteleri ve tur operatörleri için yönetim yazılımları geliştirmiş ve daha sonra sağlık turizmi alanındaki boşluğu doldurmak için çalışmalarına devam etmiştir.

Firmamız, sektördeki tecrübesi ve yeni teknolojiler kullanarak projelerini Bilimpark teknoloji geliştirme bölgesinde sürdürmeye devam etmektedir. Bu bölge, teknolojiye yatırım yapan firmaların bir arada bulunduğu, inovasyona ve gelişime odaklanan bir bölgedir.

Firmamızın ürettiği yazılımların turizm sektörüne katkısı büyük olacaktır. Yönetim yazılımları sayesinde oteller, seyahat acenteleri ve tur operatörleri işlerini daha verimli bir şekilde yönetebilirler. Ayrıca sağlık turizmi alanındaki boşluğu dolduran yazılımlar, sektördeki hizmetlerin daha kaliteli ve erişilebilir olmasına yardımcı olacaktır.

about image

Tarihçemiz

15 Ocak 2020

Firmamızın Kuruluşu

Turizm sektöründeki gelişim ve yenilik odaklı yazılım eksiklerini gidermek amacıyla İzmir'de kurulduk.

3 Mart 2021

İlk Projenin Tamamlanması

Seyahat acentelerinin fiyatlandırma ve operasyonel işlemlerdeki sorunlarına çözümler sunan ve pek çok modern modülden oluşan ilk versiyon yazılımımızı tamamladık.

17 Ağustos 2021

İlk Proje Testleri

İlk projemizin çıktısı olan ürünümüz için gerçek acente ortamında ve gerçek müşteri işlemleriyle testlerini başarıyla tamamladık.

1 Mart 2022

İkinci Projeye Başlandı

Teknoloji geliştirme bölgesi 'Bilimpark' bünyesinde sağlık turizmi ve seyahat acenteleri için oluşturacağımız yeni projemizin çalışmalarına başladık.

1 Aralık 2022

İkinci Projeye Tamamlandı

'Bilimpark' bünyesinde başladığımız sağlık turizmi ve seyahat acenteleri'ne odaklandığımız projemizi tamamlayarak, proje bitirmesini başarıyla gerçekleştirdik.

26 Ocak 2023

Üçüncü Projeye Başlandı

Teknoloji geliştirme bölgesi 'Bilimpark' bünyesinde sağlık turizmi alanına odaklanan, yapay zeka ve görüntü işleme teknolojilerini kullanan yeni projemize başladık.

Sizi Arayalım Mı?

Ürün yada hizmetlerimizle ilgili olarak sizi aramamızı istiyorsanız lütfen isim / soyisim ve telefon bilginizi girip 'Talep Oluştur' düğmesini tıklayınız.

Partnerlerimiz & Destekçilerimiz

İzmir Bilimpark Logo
İzmir Ticaret Odası Logo
Kosgeb Logo
Tübitak Logo
Teknopark İzmir Logo
Classboom Logo